AKTUALITY

Narozeniny

19. leden 2022
Ve všech našich domovech pro seniory milujeme narozeninové oslavy. Oslavenkyni přejeme hodně zdraví. 

Jablečný štrúdl

13. leden 2022
Ve všech našich domovech pro seniory rádi pečeme. Co si upečeme, to si sníme. Jeden z našich nejoblíbenějších receptů je jablečný štrúdl. A co nejraději pečete vy? :-)

Harmonikář

12. leden 2022
Mělnický domov pro seniory pravidelně navštěvuje harmonikář pan Pavel Erich. Každou návštěvu si náramně užijeme, společně zpíváme oblíbené písničky. 

Nástěnné kalendáře

7. leden 2022
Firma PCS spol. s r.o. nechala vyrobit do třebešínského domova pro seniory několik dřevěných nástěnných kalendářů. Jsou velmi užitečnou pomůckou při procvičování jemné motoriky a orientaci v čase. Mockrát děkujeme za štědrý dárek. :-)  

Novoroční přání

31. prosinec 2021
Ze všech našich domovů pro seniory vám přejeme šťastný nový rok. Mnoho zdraví, štěstí a splněných přání. Klienti z třebešínského domova seniorů dostali pod stromeček od firmy McDonald's magnetofon s mikrofonem, silvestrovská zábava může začít. Děkujeme, všichni jsou nadšení. Také mnohokrát děkuje...

Krásné Vánoce

24. prosinec 2021
Ať čarovná atmosféra Vánoc přetrvává a úspěchy příštího roku ať předstihnou roky minulé. Vánoce plné štědrosti, pohody, lásky, klidu, v novém roce hodně štěstí, zdraví, osobních a pracovních úspěchů. Ze všech našich domovů pro seniory vám z celého srdce přejeme ty nejkrásnější Vánoce.      ...

Čtvrtý advent

18. prosinec 2021
Přejeme vám všem krásný čtvrtý advent. Vánoce jsou za dveřmi. ❤️ V lužeckém domově pro seniory jsme napekli neuvěřitelných 22 druhů cukroví. Kolik druhů jste letos stihli vy? :-)  

Pečení cukroví

15. prosinec 2021
Ve všech našich domovech pro seniory pečeme cukroví až se z nás kouří. Jsme připraveni pro příští rok přijímat objednávky. :-)

Třetí advent

12. prosinec 2021
Ze všech našich domovů pro seniory vám přejeme krásný třetí advent. Už jste také naladění vánoční atmosférou jako my? 

Anděl, čert a Mikuláš

7. prosinec 2021
Všechny naše domovy pro seniory navštívil anděl, Mikuláš a čert a přinesli nám mikulášskou nadílku. Žádného hříšníka si čert neodnesl. Přejeme vám krásný předvánoční čas. ❤️

Druhý advent

4. prosinec 2021
Ze všech našich domovů pro seniory vám přejeme krásný druhý advent. Také už pečete cukroví? Jaký druh je váš nejoblíbenější? U nás vede linecké. :-) 

Ježíškova vnoučata

2. prosinec 2021
Naši mělničtí klienti z domova seniorů měli jedno obrovské přání a to založit si filmový klub. V rámci projektu Ježíkova vnoučata nám zakoupila a darovala dataprojektor velmi štědrá a milá dárkyně paní Linda Burešová s jejím malým pomocníčkem. Mnohokrát děkujeme. 

První advent

28. listopad 2021
Ze všech našich domovů pro seniory vám přejeme krásný první advent. 

Cvičení paměti

26. listopad 2021
Ve všech našich domovech pro seniory pravidelně procvičujeme paměť a jemnou motoriku.

Salón krásy

16. listopad 2021
V třebešínském domově pro seniory jsme zavedli novou aktivitu - salón krásy. Klientky si ji ihned zamilovaly. Pravidelně se nechávají zkrášlovat a udělat manikúru podle svých přání. :-)

Svatý Martin

12. listopad 2021
Také jste včera oslavovali svatého Martina? My v mělnickém domově pro seniory ano. :-) Sice nepřijel na bílém koni, ale to nevadí, my si na první sněhové vločky rádi počkáme.

100 let

8. listopad 2021
Dnešních nádherných 100 let v třebešínském domově pro seniory. Roztrhl se nám pytel s narozeninami. Přejeme oslavenkyni hlavně zdraví a štěstí. 

Oslava narozenin

8. listopad 2021
V mělnickém domově pro seniory jsme milovníci narozeninových oslav. Tentokrát jsme oslavili nádherných 95 let. Oslavenkyni přejeme pevné zdraví a mnoho štěstí.   

Zasazení třešně

5. listopad 2021
V rámci dobrovolnického projektu 72 hodin nám chlapci z domova mládeže na Třebešíne darovali a společnými silami s jejich vychovatelkami zasadili třešeň na zahradě našeho třebešínského domova pro seniory. Těšíme se až strom vyroste a budeme si moci utrhnout a vychutnat čerstvé třešně. Mockrát děk...

Pečení

2. listopad 2021
Ve všech našich domovech pro seniory milujeme pečení. Obzvlášť teď v podzimních měsících si pečení velmi užíváme. Kdo by totiž neměl chuť na perník nebo jablečný koláč. :-)    

ŽÁDOST O PŘIJETÍ DO PÉČE

Vyplňte prosím své jméno a příjmení
Vyplňte prosím datum narození klienta
Vyplňte prosím toto pole
Vyplňte prosím Váš email
Vyplňte kontaktní telefon
Vyberte si prosím z nabídky
Vyberte si prosím z nabídky
Zadejte adresu klienta
Invalid Input
Popište zdravotní stav klienta
Zadejte pojištovnu klienta
Invalid Input
Invalid Input
Prosím zaškrtněte políčko

 

 

JSME ČLENEM ASOCIACE POSKYTOVATELŮ SOCIÁLNÍCH SLUŽEB

NAJDETE NÁS I NA FACEBOOKU

Joomla SEF URLs by Artio