AKTUALITY

Halloweenské dýně

22. říjen 2021
V třebešínském domově pro seniory se pečlivě připravujeme na Halloween. Během příštího týdně u nás totiž proběhne strašidelná zábava! Také vydlabáváte dýně? Nás to ohromně bavilo.    

Oslava narozenin

20. říjen 2021
V mělnickém domově pro seniory jsme oslavili krásné kulaté narozeniny naší milé obyvatelky. Přejeme všechno nejlepší a hlavně pevné zdraví. 

Mezigenerační projekt Mezi námi

14. říjen 2021
Náš mělnický domov pro seniory si velmi oblíbil mezigenerační projekt Mezi námi do kterého se aktivně zapojuje. Na každý měsíc jsou připravené úkoly a za jejich splnění získáváme body. Věříme, že soutěž o nejaktivnější mezigenerační skupinu vyhrajeme. 

Exotická zvířata

11. říjen 2021
V třebešínském domově pro seniory jsme všichni milovníci zvířat. Tentokrát nás navštívila chovatelka plazů Anna Vedralová, která si připravila velmi poučnou prezentaci o exotických zvířatech. Představila nám své domácí mazlíčky, které jsme si mohli pohladit. Krajta, agama vousatá a želva suchozem...

Tradiční vinobraní

5. říjen 2021
V lužeckém domově pro seniory, tak jako každý rok, proběhlo tradiční a velmi oblíbené vinobraní. Po celou dobu nám hrála country kapela Mošňáci. Skvělá zábava, všichni jsme si to moc užili.  

Komča & Bella

1. říjen 2021
V třebešínském domově pro seniory jsme měli velice vzácnou a tuze přátelskou návštěvu. Navštívily nás dvě krásné lichokopytnice Komča & Bella. Bylo to nádherné setkání, klienti byli štěstím bez sebe. Nemůžeme se dočkat dalšího setkání. Mockrát děkujeme. 

Zoopark Zelčín

21. září 2021
Nedaleko lužeckého domova pro seniory se nachází Zoopark Zelčín, který se zaměřuje především na chov domácích zvířat. Jejich zvířátka jsou neskutečně přívětivá a přátelská. Děkujeme hasičům z Lužce nad Vltavou, kteří pomohli s odvozem našich klientů a mohli jsme tak uskutečnit odpoledne plné rado...

Pečení ke kávičce

14. září 2021
Jedna z nejoblíbenějších aktivit v našich domovech pro seniory je jednoznačně pečení. Má to jednoduché vysvětlení - co se upeče, to se sní u odpolední kávičky. :-)

Canisterapie

6. září 2021
Třebešínský domov pro seniory v rámci canisterapie pravidelně navštěvuje stafordšírský teriér Charlie. Klienti jsou z každé návštěvy nadšení. :-)

Živá hudba

3. září 2021
Klienti mělnického domova pro seniory si pravidelně užívají živou hudbu.

Lávka přes řeku Vltavu

31. srpen 2021
Lávka přes řeku Vltavu mezi Lužcem nad Vltavou a vesnicí Bukol je velmi oblíbenou procházkou lužeckých klientů domova pro seniory.

1. ročník třebešínské olympiády

26. srpen 2021
V domově pro seniory úspěšně proběhl 1. ročník třebešínské olympiády. Dohromady bylo šest disciplín - poznávání čichem, hod na cíl, procvičení jemné motoriky a trénink paměti. Máme tři olympijské vítěze, gratulujeme! Po sportovních výkonech jsme si zaslouženě opekli oblíbené špekáčky. ...

Narozeninové setkání

24. srpen 2021
Naše milá obyvatelka lužeckého domova pro seniory, která před nedávnem oslavila své narozeniny, měla přání - setkat se s oblíbeným panem režisérem Zdeňkem Troškou. Pan Troška poslal mnoho pozdravů lužeckému týmu, děkujeme.

Přípravy na olympiádu

20. srpen 2021
V třebešínském domově pro seniory zanedlouho odstartuje 1. ročník třebešínské olympiády. Přípravy jsou v plném proudu. :-)

Cvičení na terase

18. srpen 2021
V lužeckém domově pro seniory pravidelně cvičíme a protahujeme těla na čerstvém vzduchu. Zlepšujeme naši fyzickou kondici.

Zahradní narozeninová oslava

13. srpen 2021
V lužeckém domově pro seniory proběhla zahradní narozeninová oslava s živou hudbou. Zpíval šikovný Tomáš Ringel. Oslavenkyni jsme na přání připravili její oblíbené jídlo. Přejeme mnoho zdraví. 

Procházka

11. srpen 2021
Dámy z třebešínského domova pro seniory využily slunečného počasí a vyrazily na procházku do nedalekého parku.

Oslava narozenin

30. červenec 2021
V třebešínském domově pro seniory jsme oslavili krásné 80. narozeniny. Našemu oslavenci přejeme spoustu zdraví. ❤️

Canisterapie

28. červenec 2021
V rámci canisterapie navštívil náš mělnický domov pro seniory už poněkolikáté psí kamarád Maxmilian Barney III.  Na jeho návštěvu se vždy těšíme. :-)  

Talk show Jitky Asterové a Hanky Čížkové

23. červenec 2021
Díky projektu Ježíškova vnoučata proběhla v mělnickém domově pro seniory talk show Jitky Asterové a Hanky Čížkové. Zároveň kurz jógy s dechovým cvičením. Mockrát děkujeme, hrozně jsme si to užili.

ŽÁDOST O PŘIJETÍ DO PÉČE

Vyplňte prosím své jméno a příjmení
Vyplňte prosím datum narození klienta
Vyplňte prosím toto pole
Vyplňte prosím Váš email
Vyplňte kontaktní telefon
Vyberte si prosím z nabídky
Vyberte si prosím z nabídky
Zadejte adresu klienta
Invalid Input
Popište zdravotní stav klienta
Zadejte pojištovnu klienta
Invalid Input
Invalid Input
Prosím zaškrtněte políčko

 

 

JSME ČLENEM ASOCIACE POSKYTOVATELŮ SOCIÁLNÍCH SLUŽEB

NAJDETE NÁS I NA FACEBOOKU

Joomla SEF URLs by Artio