Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Reference

Ještě jednou moc děkuji, jsme nesmírně rádi /já a sourozenci/, že jsme měli možnost maminku umístit do Vašeho zařízení. Díky této možnosti, maminka dostala druhou šanci a ona ji využila a teď si plnými doušky užívá života.

Marcela K. – dcera

Od 13. května je v Senior komplexu Mělník ubytována moje matka, kterou pravidelně s ostatními rodinnými příslušníky navštěvujeme.
Setkáváme se vždy s velice milým, ochotným a vstřícným personálem. Tímto bychom chtěli poděkovat za profesionální péči, kterou poskytujete vašim klientům.

Ivana Vrňáková

Tímto Vám všem chci poděkovat za vzornou péči o naši již zesnulou maminku Jiřinu Škareckou. Jsem sama zdravotní sestra pracující již mnoho let v Holandsku a byla jsem mile překvapena vysokou úrovní Vašeho zařízení a péče, která je srovnatelná s úrovní u nás.

Helena Stoop-Škarecká

Chtěla bych Vám i celému personálu mockrát poděkovat za to, že jste se ujali naší babičky a perfektně se o ní starali. Byla tam opravdu spokojená a cítila se moc dobře. Z našeho pohledu se zlepšila o 100% oproti stavu, kdy jsme ji k vám přivezli. Doufám, že byla hodnou a poslušnou pacientkou. S její tvrdohlavostí a umanutostí totiž někdy doma bojujeme, ale zdá se, že se u vás uklidnila a konečně zjistila, že na tom zdravotně není zdaleka tak špatně oproti jiným jejím vrstevníkům.Ještě jednou tedy mockrát děkuji za vaší péči a podporu.

Petra Nosková

Dovolte nám, abychom Vám  poděkovali za péči, kterou Vaše zařízení věnovalo naší mamince a babičce paní Zdeňce Glaserové,
Poděkovaní se týká zejména zaměstanců, kteří s naši maminkou a babičkou trávili čas po celou dobu jejího pobytu až do jejích posledních dnů. A to vždy s láskou a úsměvem při jejich fyzicky i psychicky náročném povolání.
Jmenovitě bychom chtěli poděkovat p.Ulrychové,p. Sobotkové, p.Kafkové, p. Kartakové, p.Pilařové, p. Bláhové a p. Gotliebovi.
Dale patři velké poděkovaní vedoucí ošetřovatelského týmu Zuzce Hruškové, která byla vždy velmi ochotná a vstřícná s čímkoliv bylo potřeba pomoci a poradit.
Nejvíce bychom chtěli poděkovat za celou naší rodinu p.Alence Šimůnkové, která svým nevídaným přístupem se snažila zpříjemnit život u Vás, naši mamince a babičce.
Takových lidí, kteří tuto práci dělají s velikou obětavostí, láskou a trpělivostí jako ona, je opravdu málo.
Velice si ceníme toho, co pro starší a často těžce nemocné lidi Vaše zařízení děla.
Přejeme Vám i celému Vašemu kolektivu spolupracovníku stále takové pracovní nasazení a lidský a obětavý přístup ke klientům, který jsme viděli po celou dobu pobytu naší maminky a babičky.

dcera Jaroslava Špalkova s rodinou, syn Zdeněk Glaser s rodinou a vnučka Petruška Glaserová

Žádost o přijetí
do péče

Created by digimagic.cz