Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

O firmě

Domovy pro seniory pod značkou Senior-komplex vznikly se záměrem poskytnout komplexní služby na vysoké úrovni tak, abychom našim klientům umožnili aktivní život a podpořili jejich soběstačnost na co nejdelší dobu. Naším cílem je nabídnout seniorům nejen příjemné prostředí, ale také dostatek interakcí podporujících rozvoj a využití jejich potenciálu. Našim klientům nabízíme kvalitní péči, což pro nás neznamená pouhé formální plnění standardů odborné péče.

„Dbáme na to, aby u nás naši klienti našli náhradní DOMOV, kde se budou cítit bezpečně, milováni a respektováni.“

Hřejivá atmosféra našich zařízení dotváří vlídné a bezpečné prostředí příjemné a důstojné pro život. Při naší práci se řídíme principy, které zaručují maximální profesionalitu ale také osobní úroveň péče.
Klient pro nás není pacient, vnímáme ho jako rovnocenného partnera, osobnost s vlastními zkušenostmi a zvyklostmi. Jsme si vědomi síly komunikace, proto s klienty komunikujeme přirozeně s naprostým respektem a vždy na jejich úrovni. Díky tomu máme jistotu, že dokáží vyhodnotit, co jim sdělujeme a zaujmout k tomu vlastní postoj.

Náš první projekt jsme se rozhodli realizovat v obci Lužec nad Vltavou nedaleko Prahy. V místě jsou zajištěny služby poskytované obcí a zároveň parky a příroda se svým terapeutickým účinkem na dosah ruky. Nabízíme tři úrovně služeb lišící se zejména podle úrovně poskytované péče, a to Byty s pečovatelskou službou, Domov pro seniory a Domov se zvláštním režimem.

V současné chvíli máme otevřené domovy v Lužci nad Vltavou, v Mělníku, v Praze na Třebešíně. V dubnu 2022 jsme otevřeli nový domov pro seniory v Praze na Šeberově, který zároveň nabízí 27 bytů s terénní pečovatelskou službou.

Ve všech našich domovech seniorů nově poskytujeme rehabilitace, díky kterým zlepšujeme klientům mobilitu a zároveň jejich fyzickou kondici.

Hodnoty společnosti

Péče

Úcta

Pohodlí

Žádost o přijetí
do péče

Created by digimagic.cz