Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Prohlášení o přístupnosti

Obecné

Senior-komplex.cz usiluje o to, aby naše služby byly přístupné lidem s postižením. Senior-komplex.cz investovala do nápomocných prostředků, aby naše stránky byly snadno použitelné a přístupné lidem s postižením, jelikož pevně věříme, že každá osoba má nárok žít důstojně, má mít stejné příležitosti, pohodlí a nezávislost. 

Přístup na Senior-komplex.cz

Senior-komplex.cz má k dispozici Uživatelsky přístupnou pomůcku, která slouží k usnadnění daného přístupu. Software dovoluje Senior-komplex.cz zlepšit její dodržování s uživatelsky přístupnými pomůckami a pokyny pro usnadnění přístupu na webovém obsahu (WCAG 2.1).

Umožnění přístupnosti nabídky v menu

Senior-komplex.cz zpřístupňuje nabídku pro usnadnění navigace na stránkách, je umožněna    klepnutím na ikonu v přístupové nabídce v menu, která je zobrazena v rohu stránky. Po zpřístupnění nabídky menu prosím počkejte malý moment, než se plně stáhne nabídka v menu.

Prohlášení

Senior-komplex.cz má nadále snahu zlepšovat přístupnost na našich stránkách a našich služeb, jelikož věříme, že je to naše povinnost a společný morální závazek, umožnit bezproblémový přístup a bez překážek použití pro ty z nás, kteří mají jakékoliv postižení. Přes naši snahu umožnit přístup a obsah na Senior-komplex.cz plně přístupný, některý obsah nemusí být aktualizován na přísnější standartní přístup. Toto může být z důvodu, že jsme neidentifikovali nejlepší technologické řešení.   

Jsme tu pro Vás

Pokud máte potíže s obsahem senior-komplex.cz nebo potřebujete poradit s navigací na našich stránkách, kontaktujte nás prosím během našich úředních hodin, které jsou uvedeny níže a my Vám rádi budeme nápomocni. 

Kontakt

Pokud byste chtěli nahlásit problém s přístupem, měli nějaké otázky nebo potřebujete s něčím poradit, kontaktujte prosím senior-komplex.cz má zákaznickou podporu na e-mailu info@digimagic.cz

Žádost o přijetí
do péče

Created by digimagic.cz