Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

ASISTENČNÍ SLUŽBY

Asistenční služby jsou služby poskytované za účelem pomoci lidem s běžnými každodenními potřebami, které mohou být obtížné zvládnout samostatně.

Tyto služby jsou obvykle poskytovány lidem s omezenou pohyblivostí, starší osobě nebo lidem s různými zdravotními problémy, kteří potřebují pomoc s běžnými úkoly.

DOPLŇKOVÉ ASISTENČNÍ SLUŽBY

V bytech je možné využívat doplňkových asistenčních služeb podle individuální potřeb každého nájemníka.

Jedná se zejména o pronájem signalizačního zařízení, pomoc při zvládání běžných úkonů péče, pomoc při osobní hygieně, poskytnutí stravy a donášky stravy, pomoc při zajištění chod domácnosti a další..

Byty s asistenčními službami

 Cena za pronájem již zahrnuje asistenčních služby.

PRO KOHO JSOU VHODNÉ BYTY S ASISTENČNÍMI SLUŽBAMI ?

Byty jsou vhodné pro seniory, jejichž zdravotní stav nevyžaduje nepřetržitou kompletní sociální péči, ale potřebují vhodné a dostupné bydlení, spolehlivé a kvalitní služby k vedení samostatného života. Senioři zde mají své soukromí, ale zároveň kolektiv vrstevníků. Mají možnost přivolat si rychlou pomoc a služby pečovatelky pomocí mobilního signalizačního zařízení a to 24 hodin denně.

Cílem Bytů pro seniory je klientům zajistit příjemné a bezpečné prostředí s možností využití dalších služeb, rozvíjet jejich soběstačnost, sociální i jiné dovednosti. Vytvořit zázemí, ve kterém se budou cítit bezpečně, podporováni, respektováni a milováni.

VYBAVENÍ BYTOVÝCH JEDNOTEK

FOTOGRAFIE VZOROVÉHO BYTU. VYBAVENÍ KAŽDÉHO BYTU OBSAHUJE:

Kuchyňská linka s varnou deskou, bezbariérová koupelna, přípojka na TV, internet, telefonní linku, bojler, pračku a vlastní měřič na vodu a elektřinu.

Žádost o přijetí
do péče

Created by digimagic.cz