Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

TERÉNNÍ PEČOVATELSKÁ SLUŽBA

V bytech je možné využívat sociální služby a terénní pečovatelské služby podle individuální potřeby každého nájemníka. Jedná se například o péči pečovatelky, donášku obědu, úklid, nákup, kontakt s úřady, údržba či drobné opravy a další služby dle přiloženého ceníku.

Nájemníci mají možnost využívat mobilní signalizační zařízení pro zajištění rychlé pomoci 24 hodin denně.

Nabídka bytů

PRO KOHO JSOU VHODNÉ BYTY S ASISTENČNÍMI SLUŽBAMI?

Byty jsou vhodné pro seniory, jejichž zdravotní stav nevyžaduje nepřetržitou kompletní sociální péči, ale potřebují vhodné bydlení a dostupné služby k vedení samostatného života. Senioři zde mají soukromí a zároveň možnost přivolat si v případě potřeby asistenci pečovatele.

Cílem bytů pro seniory je klientům zajistit příjemné a bezpečné prostředí s možností využití dalších služeb. Rozvíjet jejich soběstačnost, sociální i jiné dovednosti. Vytvořit zázemí, ve kterém se budou cítit bezpečně, podporováni, respektováni a milováni.

VYBAVENÍ BYTOVÝCH JEDNOTEK

VYBAVENÍ KAŽDÉHO BYTU OBSAHUJE:

kuchyňskou linku s varnou deskou, bezbariérovou koupelnu, přípojku na televizi, internet a telefonní linku, přípojku na pračku, vlastní měřič spotřeby teplé a studené vody, elektřiny, tepla a chladu, sklepní kóji o rozloze 4 – 6 m².


Ve všech bytech s pečovatelskou službou je systém vytápěných a chlazených stropů, který zajistí příjemnou teplotu po celý rok. Technologie funguje na bázi tepelných čerpadel napojených na podzemní hloubkové vrty, což je předpokladem pro nízké náklady na vytápění a chlazení.

Žádost o přijetí
do péče

Created by digimagic.cz