O NÁS

Společnost Senior-komplex s.r.o. vznikla se záměrem poskytnout komplexní služby na vysoké úrovni tak, abychom našim klientům umožnili aktivní život a podpořili jejich soběstačnost na co nejdelší dobu. Naším cílem je nabídnout seniorům nejen příjemné prostředí, ale také dostatek interakcí podporujících rozvoj a využití jejich potenciálu. Našim klientům nabízíme kvalitní péči, což pro nás neznamená pouhé formální plnění standardů odborné péče.

„Dbáme na to, aby u nás naši klienti našli náhradní DOMOV, kde se budou cítit bezpečně, milováni a respektováni.“

Hřejivá atmosféra našich zařízení dotváří vlídné a bezpečné prostředí příjemné a důstojné pro život. Při naší práci se řídíme principy, které zaručují maximální profesionalitu ale také osobní úroveň péče.
Klient pro nás není pacient, vnímáme ho jako rovnocenného partnera, osobnost s vlastními zkušenostmi a zvyklostmi. Jsme si vědomi síly komunikace, proto s klienty komunikujeme přirozeně s naprostým respektem a vždy na jejich úrovni. Díky tomu máme jistotu, že dokáží vyhodnotit, co jim sdělujeme a zaujmout k tomu vlastní postoj.

Náš první projekt jsme se rozhodli realizovat v obci Lužec nad Vltavou nedaleko Prahy. V místě jsou zajištěny služby poskytované obcí a zároveň parky a příroda se svým terapeutickým účinkem na dosah ruky. Nabízíme tři úrovně služeb lišící se zejména podle úrovně poskytované péče, a to Byty s pečovatelskou službou, Domov pro seniory a Domov se zvláštním režimem.
Od 1.11.2018 jsme rozšířili naše služby o dalších 156 lůžek v novém Domově pro seniory v Praze na Třebešíně. 

ŽÁDOST O PŘIJETÍ DO PÉČE

Vyplňte prosím své jméno a příjmení
Vyplňte prosím datum narození klienta
Vyplňte prosím toto pole
Vyplňte prosím Váš email
Vyplňte kontaktní telefon
Vyberte si prosím z nabídky
Vyberte si prosím z nabídky
Zadejte adresu klienta
Invalid Input
Popište zdravotní stav klienta
Zadejte pojištovnu klienta
Invalid Input
Invalid Input
Prosím zaškrtněte políčko

 

 

JSME ČLENEM ASOCIACE POSKYTOVATELŮ SOCIÁLNÍCH SLUŽEB

NAJDETE NÁS I NA FACEBOOKU

Joomla SEF URLs by Artio