Pěvecký sbor
V brněnském domově pro seniory patřilo odpoledne hudbě a krásné atmosféře. Navštívil nás pěvecký sbor z Gymnázium Matyáše Lercha a byla to opravdu nádhera! Společně jsme si zazpívali oblíbené lidové písničky, zavzpomínali a užili si spoustu milých chvil plných radosti a úsměvů. Moc děkujeme za krásnou návštěvu a příjemně strávený čas.








