Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Domov pro seniory Praha Šeberov

V naší nabídce naleznete tři typy služeb určené seniorům. Liší se zejména podle objemu poskytované péče. Pomáháme našim klientům vybírat z jednotlivých služeb podle úrovně jejich schopnosti plnit běžné denní úkony a postarat se o sebe.

Jsme první domov seniorů v České republice, který využívá unikátní systém vytápění a chlazení stropů pomocí tepelných čerpadel napojených na podzemní hloubkové vrty. Tato technologie zajistí klientům příjemnou teplotu po celý rok a jako bonus je ekologicky šetrná.

Poskytované služby

DOMOV PRO SENIORY

Domov pro seniory je sociální služba s komplexní péčí založenou na moderních terapeutických postupech. Zahrnuje nepřetržité sociální a zdravotní služby, lékařský dozor, stravování a rozmanité volnočasové aktivity. Tato služba je určená lidem, kteří ze zdravotních důvodů již nemohou zůstat doma a potřebují odbornou péči.

DOMOV SE ZVLÁŠTNÍM REŽIMEM

Domov se zvláštním režimem , se zaměřuje na klienty, kteří mají sníženou soběstačnost z důvodu chronického duševního onemocnění, závislosti na návykových látkách a klientům s Alzheimerovou chorobou a ostatními typy demencí, jejichž situace vyžaduje pomoc jiné fyzické osoby.

BYTY S ASISTENČNÍMI SLUŽBAMI

Byty s asistenčními službami jsou k dispozici formou klasického pronájmu s možností snadného čerpání jednotlivých služeb. Například péči pečovatelky, donášku nákupů, obědy, prádelnu a jiné služby.

Benefity

Unikátní systém vytápění a chlazení stropů

Výborná dopravní dostupnost a parkoviště

Krásná zahrada pro dobrou relaxaci

Rehabilitace pro klienty zdarma

Ilustrace domova

Fotogalerie

Žádost o přijetí
do péče

Created by digimagic.cz