Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Služby

DOMOV PRO SENIORY

Domov pro seniory je sociální služba s komplexní péčí založenou na moderních terapeutických postupech. Zahrnuje nepřetržité sociální a zdravotní služby, lékařský dozor, stravování a rozmanité volnočasové aktivity. Tato služba je určená lidem, kteří ze zdravotních důvodů již nemohou zůstat doma a potřebují odbornou péči.

DOMOV SE ZVLÁŠTNÍM REŽIMEM

Domov se zvláštním režimem je sociální služba pro lidi s demencí, nejčasteji Alzheimerovou chorobou, která zahrnuje nepřetržitou sociální a zdravotní péči, lékařský dozor, stravování a volnočasové aktivity. Naše služby poskytují co nejširší možnosti pomoci seniorům odvíjející se od jejich reálného zdravotního stavu a mentálních schopností. Každý u nás bude mít své soukromí, které v našem slovníku není synonymem pro osamělost a vždy bude mít možnost dovolat se vstřícného personálu, který nabídne rychlou a účinnou pomoc.

BYTY S PEČOVATELSKOU SLUŽBOU

Byty s pečovatelskou službou jsou k dispozici formou klasického pronájmu s možností snadného čerpání jednotlivých služeb. Například péči pečovatelky, donášku nákupů, obědy, prádelnu a jiné služby. Využívání těchto služeb může klientům výrazně usnadnit denní život a dopřát jim tak více prostoru pro vlastní koníčky a jiné radosti. Využívání služeb není podmínkou pro pronájem bytu. Tato služba je určená lidem, kteří jsou relativně soběstační a nepotřebují nepřetržitou sociální a zdravotní péči.

REHABILITACE

Ve všech našich domovech pro seniory poskytujeme nově rehabilitace. Rehabilitační místnosti jsou vybavené nejmodernějšími přístroji renomovaných značek.

Poskytujeme tyto léčebné procedury:
– Ultrazvuková terapie
– Magnetoterapie
– Elektroterapie
– Teploterapie (parafinové zábaly, rašelinové zábaly)
– Fototerapie (léčba biopronovou lampou)
– Masáže (baňkování, vakuoterapie a další druhy masáží)
– Rehabilitace plic po nemoci Covid-19
– Chodící pás pro seniory
– Bazální stimulace
– a další různé pomůcky k rehabilitaci (míče na cvičení, žebřiny, šlapací stroje atd.)

VYBERTE SI LOKALITU

JSME ČLENEM ASOCIACE POSKYTOVATELŮ SOCIÁLNÍCH SLUŽEB

NAJDETE NÁS I NA FACEBOOKU

Žádost o přijetí
do péče

Created by digimagic.cz